info@visapedia.com:سازمان مهاجرتی ویزاپدیا نماینده فعال در ایران و سایر کشور ها می پذیرد.در صورت تمایل به همکاری لطفا رزومه و برنامه کاری خود را به این آدرس بفرستید

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری EB5 
مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 یکی از سریع‌ترین و بهترین برنامه‌های مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری می‌باشد. با توجه به محدودیتهایی که در روش سرمایه گذاری کانادا برای ایرانیان وجود دارد ، این روش به عنوان یک روش بسیار مناسب جایگزین آن برنامه گردیده است. سرعت بالای اخذ اقامت دائم و گیرین کارت امریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 که تنها ١٢ تا ١٨ ماه طول می‌کشد و نیز کم شرط بودن این روش از مهم‌ترین ویژگیهای این برنامه مهاجرتی می‌باشد که در ادامه به ان پرداخته گردیده است.

شرایط لازم:
جهت اخذ اقامت دائم کشور آمریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 متقاضی نیاز به نشان دادن ١٠٠٠٠٠٠$ دارایی که از راه قانونی به دست آماده باشد و تعهد به سرمایه گذاری به مبلغ ۵٠٠٠٠٠$ در یک پروژه عمرانی یا تجاری در یکی از شهرهای امریکا است. این ۵٠٠٠٠٠$ پس از ۵ سال با سود به سرمایه گذار برگردانده می‌شود.

ویژگیهای بسیار عالی مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری:
عدم نیاز به مدرک زبان انگلیسی
عدم نیاز به تحصیلات عالیه
عدم نیاز به سابقه مدیریت
بازگشت سرمایه پس از ۵ سال

روش اقدام:

برنامه مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری روشی کم شرط نسبت به سایر برنامه‌های مهاجرتی مانند کانادا  محسوب می‌گردد. روش اقدام و شیوه ی تشکیل پرونده و به ویژه چگونگی سرمایه گذاری در روش EB5 نیاز به دقت و تجربه بالائی دارد و مدریت و همکاری یک تیم باتجربه از وکلا، مدیران سرمایه گذاری شرت اصلی موفقیت است. در ادامه مراحل تشکیل پرونده برای مهاجرت و اخذ گرین کارت آمریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 تشریح گردیده است.
 ارزیابی پروژه‌های موجود برای سرمایه گذاری و انتخاب کم ریسک‌ترین و پربازده‌ترین پروژه از نظر مالی
 انجام سرمایه گذاری ۵٠٠٠٠٠$ دلاری در پروژه انتخاب شده (بازگشت کل مبلغ سرمایه گذاری در صورت عدم قبولی)
 تشکیل پرونده مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری EB5 آمریکا
 انجام آزمایشات پزشکی
 انجام مصاحبه و اخذ گرین کارت موقت آمریکا
 ورود به آمریکا و زندگی در هر شهر دلخواه
 اخذ گرین کارت دائم آمریکا پس از ٢ سال
 بازپرداخت تمام مبلغ سرمایه گذاری با سود به سرمایه گذار پس از ۵ سال
 درخواست برای اخذ اقامت شهروندی آمریکا پس از ۵ سال

ویژگیهای منحصربه فرد این سازمان حقوقی و مهاجرتی:
شرکت مهاجرتی ویزا پدیابا همکاری بزرگ‌ترین سازمانهای حقوقی و سرمایه گذاری امریکا، با مطالعات دقیق و صرف وقت فقط کم ریسک‌ترین و مطمئن‌ترین این پروژه‌ها را برای مهاجرت به امریکا انتخاب می‌نامید. همکاری با معتبر‌ترین و با تجربهترین وکلای مهاجرتی به آمریکا، کار‌شناسان سرمایه گذاری و صاحبان پروژه‌های EB5 باعث شده است که همیشه بهترین پروژه‌ها را از لحاظ ریسک، سرمایه گذاری و مهاجرتی به مشتریان خود ارائه نمائیم. ویژگی انحصاری پروژه‌های EB5 این شرکت به قرار زیر است:
بدون احتیاج به راه اندازی و یا مدیریت مستقیم موکل در پروژه‌ای که در ان سرمایه گذاری کرده است (موکل امکان زندگی در هر  شهری در امریکا را دارد)
 پروژه‌های ارائه شده تمامآ و از پیش توسط وزارت مهاجرت امریکا تائید گردیده‌اند که موجب افزایش شانس قبولی و اخذ گرین کارت امریکا می‌گردد
پرداخت تمام مبلغ سرمایه گذاری (۵٠٠٠٠٠$) به موکل در صورت عدم قبولی پرونده

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری EB5 لطفآ فرم ارزیابی ما را تکمیل فرمائید. نتیجه تا مدت ٢۴ ساعت برای شما ارسال می‌گردد.


سوالات متداول در ارتباط با ويزاي سرمايه گذاري EB-5:

آيا موسسات و شركت هايي كه سرمايه گذاري در آنها انجام مي شود از سوي دولت داراي مجوز فعاليت و تحت نظارت هستند؟
بله، اين مراكز منطقه ای از سوي اداره مهاجرت ايالات متحده مورد تاييد قرار گرفته اند.
مدت زمان سرمايه گذاري به منظور دريافت اقامت دائمي (كارت سبز) چقدر است؟
بستگی به مرکز منطقه ای انتخاب شده دارد و بطور معمول 4 تا 6 سال است.
آيا بازپرداخت اصل مبلغ سرمايه گذاري (000ر500 دلار) توسط شركت هاي سرمايه پذير تضمين مي شود؟
طبق قانون، سرمایه گذاری انجام شده به منظور دریافت اقامت دائمی می بایست تحت ریسک باشد. اين نوع سرمايه گذاري هم با انواع ديگر سرمايه گذاري تفاوتي ندارد و بر اساس قانون شرکت های سرمایه پذیر نمی توانند هيچگونه تضميني براي آن ارائه نمایند. از آنجا که سرمایه گذار این ریسک را می پذیرد تا سرمایه خود را به منظور رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در یکی از این مراکز منطقه ای سرمایه گذاری کند، متقابلا دولت ایالات متحده نیز به وی و خانواده او مجوز اقامت دائمی اعطا می کند. به همین دلیل انتخاب درست مرکز منطقه ای می تواند ریسک سرمایه گذاری را کاهش دهد.
آيا سرمايه گذاري انجام شده مشمول سود (زیان) مي شود؟
بله و ميزان آن به سود (زیان) شركت سرمايه پذير بستگي دارد. تمامی این شرکت ها دارای برنامه و بودجه و برآوردهای مالی هستند و طبیعی است که توقع کسب سود دارند. گزارش وضعيت مالي پروژه ها در دوره هاي سه ماهه در اختيار سرمايه گذاران قرار مي گيرد.
آيا كل مبلغ سرمايه گذاري (000ر500 دلار) مي بايست به صورت يكجا پرداخت شود يا بصورت چند مرحله اي هم امكانپذير است؟
مبلغ 000ر500 دلار در چند مرحله قابل ارسال است، اما كل مبلغ مي بايد قبل از تسليم كردن مدارك مربوطه به اداره مهاجرت، به حساب معين شده واريز شده باشد.
آيا با انجام سرمايه گذاري از سوي متقاضي، همسر و فرزندان مجرد زير 21 سال آنان همزمان با متقاضي حائز شرايط دريافت ويزا خواهند شد يا منوط به مراحل بعدي و زمانبر خواهد بود؟
تمامي اعضاي خانواده در يك زمان براي مصاحبه به يكي از كنسولگري هاي ايالات متحده براي مصاحبه مراجعه مي كنند و ويزاي مهاجرتي آنان با هم صادر مي شود.
آيا اگر در يك خانواده فرزند يا فرزندان مجرد بالاي 21 سال وجود داشته باشند، هيچ راهي براي صدور ويزاي آنان از طريق ويزاي سرمايه گذاري والدين وجود ندارد؟
خير، آنها مي توانند بطور شخصي براي دريافت ويزا اقدام كنند و يا والدين آنها در آينده بعنوان دارنده كارت سبز و بر اساس قوانين مربوطه براي فرزندان مجرد بالاي 21 سال درخواست ويزا نمايند.
در صورت صدور ويزاي سرمايه گذاري و عزيمت سرمايه گذار و خانواده به امريكا، آنان اجازه كار ، استخدام و يا راه اندازي كسب و كار ديگري خواهند داشت؟
بله، هر دارنده مجوز اقامت دائمي مجاز به كار كردن، راه اندازي كسب و كار، تحصيل در مراكز آموزشي، خريد مستغلات و ... در تمامی ایالت ها بر اساس قوانين حاکم است.
ديگر هزينه هاي مرتبط با ويزاي سرمايه گذاري به چه ميزان است ؟ اعم از حق الوكاله، كارمزد مراكز منطقه ای و ....
هزینه اداری مراكز منطقه ای متناسب با نوع فعاليت شان متفاوت است. به همین دلیل مجموع هزینه های اداری این مراکز و هزینه های وکالت از ابتدا تا زمان دریافت کارت سبز اولیه را می توان بین 70 تا 80 هزار دلار برآورد کرد. رقم دقیق تر آن پس از انتخاب مرکز منطقه ای قابل تخمین خواهد بود که در قراردادهای فی مابین به طور روشن ذکر می شود.
نحوه پرداخت هزينه هاي مرتبط فوق الذكر چگونه است؟
هزينه هاي اداري مراكز محلي و هزینه وکالت همزمان با تصميم متقاضي به شروع اقدامات لازم براي افتتاح پرونده، تكميل فرم ها و تهيه مدارك مهاجرت و امضاي تمامي قراردادهاي مورد لزوم پرداخت مي شود. مبلغ سرمايه گذاري (پانصد هزار دلار) متعاقبا آماده واريز به حساب تعيين شده باشد
تماس با ما:
ایران : آدرس ایران : تهران ،زعفرانیه، خیابان جامی شرقی، برج پارسا
کانادا: Suite 200 - 100 Park Royal West Vancouver, BC V7T 1A2
تماس مستقیم با ما : از ۹ شب تا ۱۱ صبح به وقت تهران
تهران: ۰۹۱۲۱۲۵۹۹۳۱ - ۸۵۳۱۴۶۳۱ - ۲۶۸۰۱۷۷۵
کانادا : ۶۰۴۶۵۷۱۳۷۷-۰۰۱